Przejdź do treści
stand_icon

Wyróżnij Swoją firmę na targach!

STOISKA TARGOWE

Czas na Twoje stoisko

Jesteśmy specjalistami! I Ty zaufaj naszemu doświadczeniu w branży wystawienniczej, które sięga kilkunastu lat. Możesz być pewny, że Twoje stoisko będzie wyjątkowe i na czas!

Zaprojektuj nowe stoisko lub wynajmij zabudowę stoiska na targi w których planujesz wziąć udział. 

Gotowe rozwiązania stoisk na wynajem

i produkcja stoiska targowego

Kompleksowa obsługa stoisk targowych

CUBE 7m2
NATURE LED+ 12m2
BASIC+ 30m2
NATURE LED+ 20m2
BASIC+ 12m2
PREMIUM LED+ 20m2
Previous slide
Next slide

Stoiska na wynajem.

GOTOWE ROZWIĄZANIA.
STOISKA NA WYNAJEM Z PEŁNĄ OBSŁUGĄ, MONTAŻEM, DEMONTAŻEM I TRANSPORTEM.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom, stworzyliśmy wyjątkowe stoiska targowe na wynajem z pełną obsługą, montażem, demontażem, logistyką i pełną personalizacją stoiska. Stoiska na wynajem to idealne rozwiązanie, które nie wymaga procesu projektowania zabudowy i produkcji stoiska. Dodatkowym atutem jest również fakt, że koszt wynajęcia stoiska nie wiąże się z dodatkowymi kosztami np. projektowania stoiska czy jego magazynowania w późniejszym okresie.

NOWE STOISKO.

STOISKA WIELOKROTNEGO ZASTOSOWANIA.
PROJEKTOWANIE, PRODUKCJA, PEŁNA OBSŁUGA.​

Zaprojektuj z nami indywidualne stoisko modułowe. Stoisko wielokrotnego użytku może być budowane na wielu wydarzeniach, w których planujesz wziąć udział!

Projektowanie stoisk to niezwykle kreatywny proces. Skupiamy się na rozwiązaniach, które można wykorzystać wiele razy, nie generując przy tym dodatkowych kosztów. Produkowane przez nas stoiska mają możliwość dopasowania do różnych metraży, co określamy miarą modułowości. Staramy się aby w zależności od lokalizacji wydarzenia i dostępnego miejsca, stoisko zawsze wzbudzało pozytywne emocje.

Stoiska targowe.

Design. Modułowość. Wytrzymałość.

Stoiska targowe stały się jedną z najpopularniejszych części marketingu wystawienniczego. W obecnych czasach, jest to jeden z najlepszych sposobów na dotarcie do nowych klientów, zwiększenie sprzedaży a także sposób na pozyskanie nowych partnerów biznesowych. W sposób niezwykle efektowny możesz razem z Yellow Monster zaprezentować swoją działalność lub markę na targach, konferencjach i innych wydarzeniach w kraju oraz poza jego granicami. Przygotowaliśmy ofertę dopasowaną do potrzeb Twojej firmy. Przekonaj się, jak bardzo jesteśmy w stanie Ci pomóc!

Współpraca.

Kompleksowa obsługa stoisk targowych.

1
2
3
4
5
6
PROJEKTOWANIE StOISK
Nasi projektanci, stworzą dla Twojej marki indywidualny, wyróżniający się projekt stoiska targowego, wyspy handlowej i innych elementów wystawienniczych.
PRODUKCJA
Wyprodukujemy stoisko z wykorzystaniem najnowszych technologii. Jakość i sposób montażu naszych stoisk gwarantuje użytkowanie stoiska przez lata.
LOGISTYKA
Własna flota pojazdów dostawczych pozwola na dostarczenie stoiska i innych materiałów w każdym dniu i każdej porze.
Obsługa wydarzeń
Pomagamy w obsłudze Twojego stoiska zawsze wtedy gdy tego potrzebujesz. Zapewniamy obsługę techniczną, catering jak również hostessy.
MAGAZYNOWANIE
Nasz magazyn to odpowiednie miejsce do zabezpieczenia Twojego stoiska i pozostałych materiałów wystawienniczych.
MULTIMEDIA
Oferujemy szeroki zakres multimediów. Twoje stoisko może być wyposażone w ekrany wielkoformatowe LED, stojaki multimedialne i wiele innych.

Nie czekaj zbyt długo... zarezerwuj termin i stoisko!