Przejdź do treści

Co to są stoiska wystawiennicze? 

Stoiska stały się jedną z najpopularniejszych części marketingu wystawienniczego. W obecnych czasach, jest to jeden z najlepszych sposobów na dotarcie do nowych klientów, zwiększenie sprzedaży a także sposób na pozyskanie nowych partnerów biznesowych.
W sposób niezwykle efektowny możesz razem z Yellow Monster zaprezentować swoją działalność lub markę na targach, konferencjach i innych wydarzeniach w kraju oraz poza jego granicami.

W Yellow Monster kompleksowo obsłużymy Twoją firmę. Nasza wiedza, wieloletnie doświadczenie i możliwości pozwalają nam zrealizować Twój pomysł od projektu do realizacji. 

Stoiska targowe modułowe, wielokrotnego użytku  – skupiamy się na rozwiązaniach, które można wykorzystać wiele razy, nie generując przy tym dodatkowych kosztów. Produkowane przez nas stoiska oparte na projekcie i wizualizacji mają możliwość dopasowania do różnych metraży, co określamy miarą modułowości. Staramy się by w zależności od lokalizacji wydarzenia i dostępnego miejsca, stoisko zawsze wzbudzało pozytywne emocje. Działając na rzecz ekologii stawiamy na rozwiązania długoterminowe, nie generujące dużej ilości odpadów. Po eksploatacji stoiska, można je niemal całkowicie przekazać do recyklingu i odzyskiwać surowce z których powstały. Dbaj o środowisko razem z nami.

NASZ ZESPÓŁ

Jesteśmy specjalistami, nasze doświadczenie w branży wystawienniczej sięga kilkunastu lat. Możesz być pewny, że Twoje stoisko zawsze powstanie na czas i będzie wyjątkowe!

Zakres współpracy

arrow scroll 2

Kompleksowa obsługa wydarzeń

1
2
3
4
5
6
PROJEKTOWANIE StOISK
Nasi projektanci, stworzą dla Twojej marki indywidualny, wyróżniający się projekt stoiska targowego, wyspy handlowej i innych elementów wystawienniczych.
PRODUKCJA
Wyprodukujemy stoisko z wykorzystaniem najnowszych technologii. Jakość i sposób montażu naszych stoisk gwarantuje użytkowanie stoiska przez lata.
LOGISTYKA
Własna flota pojazdów dostawczych pozwola na dostarczenie stoiska i innych materiałów w każdym dniu i każdej porze.
Obsługa wydarzeń
Pomagamy w obsłudze Twojego stoiska zawsze wtedy gdy tego potrzebujesz. Zapewniamy obsługę techniczną, catering jak również hostessy.
MAGAZYNOWANIE
Nasz magazyn to odpowiednie miejsce do zabezpieczenia Twojego stoiska i pozostałych materiałów wystawienniczych.
MULTIMEDIA
Oferujemy szeroki zakres multimediów. Twoje stoisko może być wyposażone w ekrany wielkoformatowe LED, stojaki multimedialne i wiele innych.

WYCENA

Zaprojektuj stoisko razem z nami!

Przygotujemy ofertę wraz z wizualizacjami Twojego nowego stoiska.

Jesteśmy dla Twojego Biznesu!