Przejdź do treści
stand_icon

Zaoszczędź czas i pieniądze

Kompleksowa obsługa stoisk targowych

Wiemy jak zadbać o Twój wizerunek na targach!

Jesteśmy specjalistami! Zaufaj naszemu doświadczeniu w branży wystawienniczej, które sięga kilkunastu lat. Możesz być pewny, że Twoje stoisko będzie wyjątkowe i na czas!

Kompleksowo obsługujemy targi i konferencje. Twoje stoisko będziemy projektować i dopasowywać do każdego wydarzenia w którym zechcesz wziąć udział. Dopasujemy stoisko do wybranego metrażu i sprawimy że każdorazowo uzyska przewagę nad konkurencją. 

Przejmiemy wszelkie obowiązki związane z przygotowaniem stoiska na wydarzenie, zaoszczędzisz czas, sporo stresu i pieniądze dzięki modułowym stoiskom wielokrotnego zastosowania.

Poznaj szczegóły i możliwości współpracy!

Współpraca.

Kompleksowa obsługa stoisk targowych.

1
2
3
4
5
6
PROJEKTOWANIE StOISK
Nasi projektanci, stworzą dla Twojej marki indywidualny, wyróżniający się projekt stoiska targowego, wyspy handlowej i innych elementów wystawienniczych.
PRODUKCJA
Wyprodukujemy stoisko z wykorzystaniem najnowszych technologii. Jakość i sposób montażu naszych stoisk gwarantuje użytkowanie stoiska przez lata.
LOGISTYKA
Własna flota pojazdów dostawczych pozwola na dostarczenie stoiska i innych materiałów w każdym dniu i każdej porze.
Obsługa wydarzeń
Pomagamy w obsłudze Twojego stoiska zawsze wtedy gdy tego potrzebujesz. Zapewniamy obsługę techniczną, catering jak również hostessy.
MAGAZYNOWANIE
Nasz magazyn to odpowiednie miejsce do zabezpieczenia Twojego stoiska i pozostałych materiałów wystawienniczych.
MULTIMEDIA
Oferujemy szeroki zakres multimediów. Twoje stoisko może być wyposażone w ekrany wielkoformatowe LED, stojaki multimedialne i wiele innych.

NOWE stoisko targowe

Zaprojektuj

Własne stoisko

Projektowanie stoisk to niezwykle kreatywny proces.

Zaprojektuj z nami stoisko jednorazowe lub stoisko modułowe. Stoisko wielokrotnego użytku może być budowane na wielu wydarzeniach, w których planujesz wziąć udział!

Nie czekaj zbyt długo... zarezerwuj termin i stoisko!

Nasi Klienci